Na stadionie Stadio Olimpico Grande Torino odbył się mecz między Torino oraz Salernitana - 4-0

Torino vs Salernitana zakończony wynikiem 4-0.

Pierwsza część spotkania między Torino i Salernitana zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2021-09-12 13:00 na stadionie Stadio Olimpico Grande Torino odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 3 pomiędzy Torino a Salernitana.

Gole strzelali: A. Sanabria 45' 1-0 C. Ansaldi Bremer 65' 2-0 C. Ansaldi T. Pobega 87' 3-0 D. Zima S. Lukic 90' 4-0 A. Buongiorno

Żółte kartki Torino:

Żółte kartki Salernitana: F. Bonazzoli 42' N. Gyomber 63'

Czerwone kartki Torino:

Czerwone kartki Salernitana:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Aureliano. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Torino zmierzy się już z Sassuolo, następne spotkania z drużynami Lazio oraz Venezia a Salernitana z Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Verona oraz Sassuolo.

Dzisiaj fani piłki nożnej śledzą bardzo fascynujące potyczki ligi Serie A. Liczące się piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak F. Bonazzoli raz za razem zapewniają fantastycznym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Cieszące oko walki między zawodnikami są bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to zmagania drętwe. Zdarzają się wyjątkowe bramki i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Serie A oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Torino i Salernitana jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadio Olimpico Grande Torino.