Dnia 2021-09-18 18:45 odbył się mecz Salernitana kontra Atalanta: końcowy wynik 0-1

Salernitana kontra Atalanta, wynik 0-1. Dnia 2021-09-18 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Arechi rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 4. Zmierzyły się Salernitana i Atalanta.

Pierwsza część spotkania między Salernitana a Atalanta zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: D. Zapata 75' 0-1 J. Iličić

Żółte kartki Salernitana: Milan Đurić 45' Luca Ranieri 60' Joel Obi 73' Paweł Jaroszyński 86'

Żółte kartki Atalanta: Joakim Mæhle 16' Rafael Tolói 38' Merih Demiral 45' Ruslan Malinovskyi 56'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Atalanta:

Sędzią głównym tego spotkania był Paolo Valeri, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Salernitana stawi czoła Verona, następne spotkania z drużynami Sassuolo i Genoa a Atalanta z Sassuolo. Następne mecze zagra z drużynami Inter i BSC Young Boys.

Dzisiaj wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi pasjonujące poczynania, które startują w lidze Serie A. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Milan Đurić Joakim Mæhle nieraz zapewniły swoim wiernym kibicom emocje sięgające zenitu. Zmagania między drużynami futbolowymi okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że są to zmagania drętwe. Trafiamy na bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, książkowe bramki oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Salernitana i Atalanta oraz ich udział w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadio Arechi.