Na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbyło się spotkanie między Sassuolo i Salernitana - wynik końcowy 1-0

Pierwsza połowa spotkania między Sassuolo a Salernitana zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2021-09-26 13:00 na stadionie MAPEI Stadium - Città del Tricolore odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 6 pomiędzy Sassuolo a Salernitana.

Gole strzelali: D. Berardi 54' 1-0 J. Boga

Żółte kartki Sassuolo: Maxime López 15' Gian Marco Ferrari 31' Gianluca Scamacca 87'

Żółte kartki Salernitana: Luca Ranieri 30' Cedric Gondo 36' Federico Bonazzoli 89'

Czerwone kartki Sassuolo:

Czerwone kartki Salernitana:

Główny arbiter meczu to Antonio Giua, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sassuolo stawi czoła Inter, następne spotkania z drużynami Genoa i Venezia. Kolejno natomiast Salernitana z Genoa. Następne mecze zagra z drużynami Spezia i Empoli.

Liczni kibice z dużym zapałem śledzą niezwykle ciekawe poczynania w lidze Serie A. Ciekawe drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo Maxime López Luca Ranieri często sprawiają kapitalnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania między drużynami ligowymi okazują się zajadłe, nie często bywa, iż spotkania nie są warte uwagi. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtą kartką, widowiskowe asysty i gole, które dodają wyjątkowe wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Sassuolo oraz Salernitana i ich udział w lidze Serie A zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, MAPEI Stadium - Città del Tricolore.