Dnia 2021-10-16 13:00 odbył się mecz pomiędzy Spezia i Salernitana: 2-1

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Spezia i Salernitana zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2021-10-16 13:00 na stadionie Stadio Alberto Picco rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Spezia i Salernitana.

Gole strzelali: S. Nwankwo 39' 0-1 J. Obi D. Strelec 51' 1-1 V. Kovalenko V. Kovalenko 76' 2-1 S. Podgoreanu

Żółte kartki Spezia: Emmanuel Gyasi 62' Rey Manaj 90'

Żółte kartki Salernitana: Joel Obi 53' Mamadou Coulibaly 60' Luca Ranieri 80'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Salernitana:

Główny arbiter meczu - Davide Massa, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Spezia stawi czoła Sampdoria, następne spotkania z drużynami Genoa i Fiorentina. Kolejno natomiast Salernitana podejmie Empoli. Następne mecze zagra z drużynami Venezia i Napoli.

Oddani fani futbolu śledzą starcia ligi Serie A. Liczące się drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak Emmanuel Gyasi Joel Obi często serwują swoim stałym miłośnikom futbolu wiele niezapomnianych emocji. Ustawicznie natrafiamy na brutalne sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy piłkarzami są nieustępliwe, nie często bywa, że zmagania nas męczą. Zachęcamy każdego z kibiców, aby oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Spezia i Salernitana oraz ich udział w Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadio Alberto Picco.