Spotkanie Salernitana vs Napoli zakończone wynikiem 0-1

W dniu 2021-10-31 17:00 na stadionie Stadio Arechi rozegrał się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Salernitana i Napoli.

Po pierwszej połowie spotkania między Salernitana a Napoli wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: P. Zieliński 61' 0-1

Żółte kartki Salernitana:

Żółte kartki Napoli: André Zambo Anguissa 41' Mário Rui 74'

Czerwone kartki Salernitana: Grigoris Kastanos 69'

Czerwone kartki Napoli: Kalidou Koulibaly 76'

Główny arbiter spotkania to Michael Fabbri, Italy. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Salernitana zmierzy się już z Lazio, następne spotkania z drużynami Sampdoria i Cagliari. Kolejno natomiast Napoli zmierzy się z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Verona i Inter.

W dzisiejszych czasach liczni kibice śledzą poczynania ligi Serie A. Uzdolnione futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy tacy jak André Zambo Anguissa nierzadko zapewniły kapitalnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Walki między zawodnikami z ligi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to potyczki usypiające. Obserwujemy wyśmienite asysty oraz bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi Serie A i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Salernitana i Napoli i ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadio Arechi.