Lazio kontra Salernitana, wynik spotkania 3-0

Lazio kontra Salernitana zakończony wynikiem 3-0. Dnia 2021-11-07 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Lazio i Salernitana.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lazio a Salernitana wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

 

Gole strzelali: C. Immobile 31' 1-0 Pedro Pedro 36' 2-0 Luis Alberto 69' 3-0 Felipe Anderson

Żółte kartki Lazio: Danilo Cataldi 11'

Żółte kartki Salernitana: Norbert Gyömbér 9' Joel Obi 55'

Czerwone kartki Lazio:

Czerwone kartki Salernitana:

Główny sędzia spotkania - Antonio Rapuano, Italy. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Lazio stawi czoła Juventus, następne spotkania z drużynami Lokomotiv Moscow i Napoli. Kolejno natomiast Salernitana zmierzy się z Sampdoria. Następne mecze zagra z drużynami Cagliari i Juventus.

Bardzo często wierni fani piłki nożnej śledzą starcia w lidze Serie A. Interesujące piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze jak Danilo Cataldi Norbert Gyömbér nieraz zapewniły wyborowym miłośnikom piłki nożnej wiele emocji. Zdarzają się idealne asysty czy gole, nieprzepisowe faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Cieszące oko walki pomiędzy graczami z ligi są zaciekłe, nie często zdarza się, iż spotkania męczą. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych iśledzić spotkania sportowe znanej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Lazio i Salernitana z ligi Serie A zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadio Olimpico.