Dnia 2021-11-21 14:00 na obiekcie Stadio Arechi miał miejsce mecz Salernitana vs Sampdoria - wynik końcowy 0-2

Salernitana vs Sampdoria, wynik 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Salernitana oraz Sampdoria wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Dnia 2021-11-21 14:00 na stadionie Stadio Arechi rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 13 pomiędzy Salernitana a Sampdoria.

Gole strzelali: F. Di Tacchio 40' 0-1 A. Candreva 43' 0-2 F. Quagliarella

Żółte kartki Salernitana:

Żółte kartki Sampdoria: Bartosz Bereszyński 24' Albin Ekdal 57' Julian Chabot 86'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Sampdoria:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Giacomelli. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Salernitana zmierzy się już z Cagliari, następne spotkania z drużynami Juventus i AC Milan. Kolejno natomiast Sampdoria z Verona. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina i Lazio.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą pasjonujące potyczki, które tyczą się ligi Serie A. Utalentowane drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Bartosz Bereszyński nieraz zaserwowały wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wiele przeżyć. Obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone czerwonym kartonikiem, efektowne bramki czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy drużynami są nader zajadłe, nie często bywa jednoznacznie, iż są to potyczki nie warte uwagi. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania sportowe ligi Serie A i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Salernitana oraz Sampdoria jak ich udział w Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadio Arechi.