Spotkanie Salernitana kontra Juventus dnia 2021-11-30 19:45 na stadionie Stadio Arechi: końcowy wynik 0-2

 

Po pierwszej połowie meczu między Salernitana a Juventus wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

W dniu 2021-11-30 19:45 na stadionie Stadio Arechi odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 15. Zmierzyły się Salernitana i Juventus.

Gole strzelali: P. Dybala 21' 0-1 D. Kulusevski Morata 70' 0-2

Żółte kartki Salernitana: Riccardo Gagliolo 25'

Żółte kartki Juventus: Manuel Locatelli 60'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Juventus:

Sędzią głównym tego spotkania był F. Fourneau. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Salernitana zmierzy się już z Fiorentina, następne spotkania z drużynami Inter i Udinese. Kolejno natomiast Juventus podejmie Malmo FF. Następne mecze zagra z drużynami Venezia i Bologna.

Wierni kibice futbolu śledzą poczynania ligi Serie A. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Riccardo Gagliolo Manuel Locatelli nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Regularnie natrafiamy na wyjątkowe asysty i gole, brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko potyczki między graczami z ligi są zażarte, bardzo rzadko zdarza się, iż widowiska przynudzają. Dlatego więc warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych orazprzeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Salernitana oraz Juventus i ich udział w Serie A gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadio Arechi.