Salernitana kontra Lazio, wynik meczu 0-3

Salernitana kontra Lazio wynik meczu 0-3. W dniu 2022-01-15 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Arechi odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Salernitana oraz Lazio.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Salernitana i Lazio wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Gole strzelali: C. Immobile 7' 0-1 S. Milinković-Savić C. Immobile 10' 0-2 Pedro M. Lazzari 66' 0-3 Felipe Anderson

Żółte kartki Salernitana: Andrea Schiavone 41' Luca Ranieri 63'

Żółte kartki Lazio: Danilo Cataldi 28' Manuel Lazzari 67' Luiz Felipe 69'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Lazio:

Główny sędzia spotkania - Rosario Abisso, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Salernitana zmierzy się już z Napoli, następne spotkania z drużynami Spezia oraz Genoa. Kolejno natomiast Lazio z Udinese. Następne mecze zagra z drużynami Atalanta oraz Fiorentina.

Wierni kibice futbolu śledzą potyczki w lidze Serie A. Fascynujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Andrea Schiavone Danilo Cataldi nierzadko zaserwowały własnym stałym kibicom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, wspaniałe gole oraz asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi okazują się bezkompromisowe, rzadko bywa, iż są to spotkania drętwe. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Salernitana i Lazio oraz ich udział w lidze Serie A gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadio Arechi.