Mecz pomiędzy Genoa oraz Salernitana na obiekcie Stadio Comunale Luigi Ferraris dnia 2022-02-13 14:00: wynik końcowy 1-1

Genoa - Salernitana zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2022-02-13 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się mecz ligi Serie A kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Genoa oraz Salernitana.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Genoa a Salernitana zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: M. Destro 32' 1-0 C. Ekuban F. Bonazzoli 45' 1-1 M. Đurić

Żółte kartki Genoa: Stefano Sturaro 53' Milan Badelj 60' Nicolò Rovella 66'

Żółte kartki Salernitana: Pasquale Mazzocchi 63' Radu Drăguşin 75'

Czerwone kartki Genoa:

Czerwone kartki Salernitana:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Di Bello, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Genoa zmierzy się już z Venezia, następne spotkania z drużynami Inter oraz Empoli. Kolejno natomiast Salernitana z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Bologna oraz Inter.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo interesujące starcia w lidze Serie A. Fascynujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak Stefano Sturaro Pasquale Mazzocchi raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym fanom wiele wrażeń. Zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się bardzo zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to widowiska nie warte uwagi. Ustawicznie zdarzają się idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne faule, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi Serie A. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Genoa oraz Salernitana z ligi Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.