Spotkanie Sampdoria vs Salernitana zakończone wynikiem 1-2 dnia 2022-04-16 12:30 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Sampdoria a Salernitana zakończyła się wynikiem 1-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-04-16 12:30 na stadionie Stadio Comunale Luigi Ferraris rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Sampdoria oraz Salernitana.

Gole strzelali: F. Fazio 4' 0-1 P. Mazzocchi Éderson 6' 0-2 M. Đurić F. Caputo 32' 1-2

Żółte kartki Sampdoria: Stefano Sensi 89'

Żółte kartki Salernitana: Milan Đurić 20' Luigi Sepe 20' Federico Bonazzoli 49' Emil Bohinen 50' Franck Ribéry 79' Pasquale Mazzocchi 80' Luca Ranieri 84'

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki Salernitana:

Główny arbiter meczu to Paolo Valeri, Italy. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sampdoria stanie naprzeciw Verona, następne spotkania z drużynami Genoa oraz Lazio. Kolejno natomiast Salernitana zmierzy się z Fiorentina. Następne mecze zagra z drużynami Venezia oraz Atalanta.

Kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi Serie A. Liczące się drużyny futbolowe oraz piłkarze jak Stefano Sensi Milan Đurić raz za razem zapewniły kapitalnym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są nader zażarte, nie często zdarza się definitywnie, że są to mecze drętwe. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtą kartką, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Udział takich znanych drużyn jak Sampdoria i Salernitana w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadio Comunale Luigi Ferraris.