Dnia 2022-05-08 16:00 odbył się mecz Salernitana kontra Cagliari - 1-1

Salernitana kontra Cagliari 1-1.

Pierwsza połowa spotkania między Salernitana a Cagliari zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-05-08 16:00 na obiekcie sportowym Stadio Arechi rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 36. Zmierzyły się Salernitana oraz Cagliari.

Gole strzelali: S. Verdi 68' 1-0 G. Altare 90' 1-1 D. Baselli

Żółte kartki Salernitana: Emil Bohinen 54' Nadir Zortea 84' Ivan Radovanović 87' Norbert Gyömbér 90' Diego Perotti 90'

Żółte kartki Cagliari: Leonardo Pavoletti 63' Alessio Cragno 67'

Czerwone kartki Salernitana: Franck Ribéry -5'

Czerwone kartki Cagliari:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Di Bello, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Salernitana zmierzy się już z Empoli, następne spotkania z drużynami Udinese oraz Inter. Kolejno natomiast Cagliari z Venezia. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej liczna grupa kibiców z dużym zapałem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Serie A. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Emil Bohinen Leonardo Pavoletti często gwarantują wyborowym fanom wiele niezapomnianych przeżyć. Zdarzają się wyjątkowe bramki czy asysty, bezlitosne faule dodające wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami są nader nieustępliwe, nie często bywa, że potyczki nas męczą. Warto więc przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Salernitana i Cagliari z ligi Serie A gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadio Arechi.