Mecz pomiędzy Salernitana i Empoli zakończony wynikiem 2-2 dnia 2022-09-05 16:30

Salernitana kontra Empoli 2-2. Dnia 2022-09-05 16:30 na stadionie Stadio Arechi rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 5. Zmierzyły się Salernitana i Empoli.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Salernitana a Empoli zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: M. Satriano 31' 0-1 L. Henderson P. Mazzocchi 39' 1-1 B. Dia 61' 2-1 T. Vilhena S. Lammers 81' 2-2

Żółte kartki Salernitana: Pasquale Mazzocchi 39' Lassana Coulibaly 42' Grīgorīs Kastanos 90'

Żółte kartki Empoli: Martín Satriano 52' Jean-Daniel Akpa Akpro 87'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Empoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Rosario Abisso, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Salernitana zmierzy się już z Lecce, następne spotkania z drużynami Sassuolo i Verona a Empoli podejmie AS Roma. Następne mecze zagra z drużynami Bologna i AC Milan.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi Serie A. Utalentowane drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak Pasquale Mazzocchi Martín Satriano stale zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo emocji. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące smaczku całemu widowisku. Potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają niezwykle zajadłe, rzadko okazuje się, iż są to zmagania usypiające. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Serie A i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Salernitana i Empoli oraz ich udział w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadio Arechi.