Na stadionie Stadio Arechi miało miejsce spotkanie pomiędzy Salernitana i Lecce zakończone wynikiem 1-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Salernitana a Lecce wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-09-16 18:45 na stadionie Stadio Arechi odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Salernitana i Lecce.

Gole strzelali: A. Ceesay 43' 0-1 M. Hjulmand JoanGonzàlez 55' 1-1 Gabriel Strefezza 83' 1-2 A. Gallo

Żółte kartki Salernitana: Lassana Coulibaly 10'

Żółte kartki Lecce: Federico Di Francesco 47' Joan González 60' Gabriel Strefezza 84'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Lecce:

Główny arbiter meczu to Daniele Doveri, Italy. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Salernitana stawi czoła Sassuolo, następne spotkania z drużynami Verona i Inter natomiast Lecce z Cremonese. Następne mecze zagra z drużynami AS Roma i Fiorentina.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Serie A. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Lassana Coulibaly Federico Di Francesco nieraz zaserwowały wyśmienitym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Nieprzerwanie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, wyśmienite asysty i bramki dodające pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy graczami ligowymi bywają zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to widowiska nużące. Serdecznie zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi Serie A. Uczestnictwo takich zespołów jak Salernitana oraz Lecce z ligi Serie A zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadio Arechi.