Na obiekcie Stadio Arechi dnia 2022-11-05 14:00 odbył się mecz Salernitana kontra Cremonese - 2-2

Salernitana kontra Cremonese zakończony wynikiem 2-2.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Salernitana a Cremonese wynik to 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-11-05 14:00 na obiekcie sportowym Stadio Arechi rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 13 pomiędzy Salernitana a Cremonese.

Gole strzelali: K. Piątek 3' 1-0 D. Okereke 12' 1-1 F. Tsadjout L. Coulibaly 38' 2-1 A. Candreva D. Ciofani 89' 2-2

Żółte kartki Salernitana: Federico Fazio 8' Luigi Sepe 90'

Żółte kartki Cremonese: Jack Hendry 40' Leonardo Sernicola 44'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Cremonese:

Sędzią głównym tego spotkania był Matteo Marchetti, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Salernitana stawi czoła Fiorentina, następne spotkania z drużynami Monza oraz AC Milan natomiast Cremonese z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Empoli oraz Juventus.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani śledzą bardzo fascynujące poczynania, które startują w lidze Serie A. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi Federico Fazio Jack Hendry niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym kibicom emocje zapadające w pamięć. Regularnie obserwujemy brutalne faule, niezwykłe gole oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy graczami okazują się nader nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to zmagania statyczne. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić widowiska piłkarskie znakomitej ligi Serie A. Salernitana i Cremonese i ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadio Arechi.