Dnia 2022-11-13 14:00 na stadionie U-Power Stadium miał miejsce mecz Monza kontra Salernitana - wynik końcowy 3-0

Monza kontra Salernitana, wynik 3-0.

Pierwsza część spotkania między Monza oraz Salernitana zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

W dniu 2022-11-13 14:00 na obiekcie sportowym U-Power Stadium odbył się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki Regular Season - 15. Zmierzyły się Monza i Salernitana.

Gole strzelali: Carlos Augusto 24' 1-0 Dany Mota 35' 2-0 Carlos Augusto M. Pessina 75' 3-0

Żółte kartki Monza:

Żółte kartki Salernitana: Antonio Candreva -5' Antonio Candreva 74'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Salernitana: Antonio Candreva 74'

Sędzią głównym tego spotkania był Antonio Giua, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Monza zmierzy się już z Fiorentina, następne spotkania z drużynami Inter i Cremonese a Salernitana zmierzy się z AC Milan. Następne mecze zagra z drużynami Torino i Atalanta.

Dzisiaj liczna grupa kibiców śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Serie A. Mocne futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak Antonio Candreva często gwarantują wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Nieprzerwanie obserwujemy bezwzględne faule, przepiękne asysty oraz bramki gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Interesujące potyczki między zawodnikami z ligi okazują się nieustępliwe, nie często bywa, iż potyczki przynudzają. Dlatego też warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Monza oraz Salernitana z ligi Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, U-Power Stadium.