Mecz Atalanta kontra Salernitana na stadionie Gewiss Stadium: 8-2

 

Pierwsza połowa meczu między Atalanta a Salernitana zakończyła się wynikiem 5-1. Końcowy wynik spotkania to 8-2.

W dniu 2023-01-15 17:00 na obiekcie sportowym Gewiss Stadium rozegrał się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 18 pomiędzy Atalanta a Salernitana.

Gole strzelali: J. Boga 5' 1-0 B. Dia 10' 1-1 K. Piątek A. Lookman 20' 2-1 G. Scalvini 23' 3-1 T. Koopmeiners T. Koopmeiners 38' 4-1 R. Højlund 41' 5-1 A. Lookman 54' 6-1 J. Boga H. Nicolussi 56' 6-2 B. Dia Éderson 61' 7-2 A. Lookman N. Zortea 85' 8-2 D. Zapata

Żółte kartki Atalanta: Teun Koopmeiners 30'

Żółte kartki Salernitana:

Czerwone kartki Atalanta:

Czerwone kartki Salernitana:

Główny arbiter spotkania - Gianluca Aureliano, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Atalanta zmierzy się już z Spezia, następne spotkania z drużynami Juventus i Sampdoria natomiast Salernitana z Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Lecce i Juventus.

W dobie dzisiejszych czasów fani futbolu śledzą potyczki ligi Serie A. Fascynujące drużyny futbolowe i piłkarze jak Teun Koopmeiners systematycznie sprawiają fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite walki między piłkarzami z ligi okazują się nader zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to spotkania nudne. Obserwujemy zapadające w pamięć asysty oraz bramki, nieczyste sytuacje z faulem gwarantujące wyjątkowe przeżycia z meczu. Dlatego też warto oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Atalanta oraz Salernitana jak ich udział w lidze Serie A gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Gewiss Stadium.

Zainteresowany tematem? Wejdź w link i przeczytaj artykuł!