Salernitana kontra Juventus, wynik spotkania: 0-3

Salernitana kontra Juventus zakończony wynikiem 0-3. W dniu 2023-02-07 19:45 na stadionie Stadio Arechi rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 21 pomiędzy Salernitana a Juventus.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Salernitana a Juventus zakończyła się wynikiem 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Gole strzelali: D. Vlahović 26' 0-1 F. Kostić 45' 0-2 D. Vlahović D. Vlahović 47' 0-3 N. Fagioli

Żółte kartki Salernitana: Tonny Vilhena 23'

Żółte kartki Juventus: Adrien Rabiot 16'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Juventus:

Główny sędzia spotkania - Antonio Rapuano, Italy. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Salernitana zmierzy się już z Verona, następne spotkania z drużynami Lazio oraz Monza natomiast Juventus zmierzy się z Nantes. Następne mecze zagra z drużynami Spezia oraz Nantes.

Bardzo często oddani kibice piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą fascynujące starcia w lidze Serie A. Utalentowane futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Tonny Vilhena Adrien Rabiot często sprawiają kapitalnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo niesamowitych emocji. Ustawicznie zdarzają się spektakularne gole i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy graczami są bezkompromisowe, rzadko okazuje się koniec końców, iż mecze przynudzają. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Serie A oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Salernitana i Juventus z ligi Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadio Arechi.