Dnia 2023-02-13 17:30 odbył się mecz pomiędzy Verona i Salernitana zakończony wynikiem 1-0

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Verona i Salernitana zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-02-13 17:30 na obiekcie sportowym Stadio Marc'Antonio Bentegodi rozegrał się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 22 pomiędzy Verona a Salernitana.

Gole strzelali: C. Ngonge 31' 1-0 D. Lazović

Żółte kartki Verona: Giangiacomo Magnani 49' Simone Verdi 88'

Żółte kartki Salernitana: Dylan Bronn 21' Lassana Coulibaly 60' Lorenzo Pirola 69'

Czerwone kartki Verona:

Czerwone kartki Salernitana:

Główny arbiter spotkania to Paolo Valeri, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Verona stanie naprzeciw Fiorentina, następne spotkania z drużynami Spezia i Monza. Kolejno natomiast Salernitana z Monza. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i AC Milan.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Serie A. Liczące się drużyny futbolowe i zawodnicy jak Giangiacomo Magnani Dylan Bronn nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wiele wspaniałych przeżyć. Regularnie zdarzają się wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, że zmagania nas nudzą. Z tego powodu warto śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Verona i Salernitana w lidze Serie A gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadio Marc'Antonio Bentegodi.