Mecz Salernitana - Bologna dnia 2023-03-18 17:00 - 2-2

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Salernitana i Bologna zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-03-18 17:00 na stadionie Stadio Arechi odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 27 pomiędzy Salernitana a Bologna.

Gole strzelali: L. Pirola 7' 1-0 A. Candreva L. Ferguson 11' 1-1 G. Kiriakopoulos B. Dia 64' 2-1 F. Daniliuc C. Lykogiannis 73' 2-2 G. Kiriakopoulos

Żółte kartki Salernitana:

Żółte kartki Bologna: Riccardo Orsolini 76'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Bologna:

Główny sędzia spotkania - Luca J. Pairetto, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Salernitana stanie naprzeciw Spezia, następne spotkania z drużynami Inter oraz Torino natomiast Bologna z Udinese. Następne mecze zagra z drużynami Atalanta oraz AC Milan.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak Riccardo Orsolini częstokroć zagwarantowały fantastycznym kibicom wiele niesamowitych emocji. Walki pomiędzy zawodnikami bywają niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się, że są to zmagania drętwe. Natrafiamy na wyjątkowe asysty czy bramki, nieczyste sytuacje na faul zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Salernitana i Bologna i ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadio Arechi.