Mecz pomiędzy Spezia i Salernitana dnia 2023-04-02 13:00: 1-1

Dnia 2023-04-02 13:00 na stadionie Stadio Alberto Picco rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 28 pomiędzy Spezia a Salernitana.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Spezia i Salernitana zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Caldara 43' 0-1 E. Shomurodov 70' 1-1

Żółte kartki Spezia:

Żółte kartki Salernitana: Lassana Coulibaly 77'

Czerwone kartki Spezia:

Czerwone kartki Salernitana:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Orsato, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Spezia stawi czoła Fiorentina, następne spotkania z drużynami Lazio i Sampdoria a Salernitana z Inter. Następne mecze zagra z drużynami Torino i Sassuolo.

Bardzo często wierni fani futbolu śledzą interesujące starcia, które mają miejsce w lidze Serie A. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak Lassana Coulibaly niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Trafiamy na wyjątkowe asysty oraz bramki, nieczyste sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, iż są to zmagania mało interesujące. Dlatego też warto śledzić spotkania sportowe lubianej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Udział takich znanych drużyn jak Spezia i Salernitana w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadio Alberto Picco.