Na stadionie Stadio Diego Armando Maradona odbyło się spotkanie Napoli - Salernitana: końcowy wynik 1-1

Napoli - Salernitana 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Napoli a Salernitana zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-04-30 13:00 na obiekcie sportowym Stadio Diego Armando Maradona odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Napoli oraz Salernitana.

Gole strzelali: M. Olivera 62' 1-0 G. Raspadori B. Dia 84' 1-1 G. Kastanos

Żółte kartki Napoli: Piotr Zieliński 55' Mathías Olivera 71'

Żółte kartki Salernitana: Flavius Daniliuc 73' Lorenzo Pirola 75'

Czerwone kartki Napoli:

Czerwone kartki Salernitana:

Główny sędzia meczu to Matteo Marcenaro, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Napoli stawi czoła Udinese, następne spotkania z drużynami Fiorentina oraz Monza. Kolejno natomiast Salernitana zmierzy się z Fiorentina. Następne mecze zagra z drużynami Empoli oraz Atalanta.

Bardzo często oddani fani śledzą interesujące poczynania, które startują w lidze Serie A. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak Piotr Zieliński Flavius Daniliuc nierzadko zaserwowały fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami bywają nader zaciekłe, rzadko zdarza się, że są to spotkania mało interesujące. Regularnie obserwujemy brutalne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić widowiska sportowe wyjątkowej ligi Serie A. Napoli i Salernitana i ich udział w Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadio Diego Armando Maradona.