Mecz Juventus vs Salernitana zakończony wynikiem 1-1

Emocjonujące starcie na Allianz Stadium zakończyło się podziałem punktów między Juventusem a Salernitaną w 36. kolejce Serie A. Mecz, który odbył się w sobotę, dostarczył wielu emocji fanom futbolu. Salernitana zaskoczyła wszystkich, wychodząc na prowadzenie jeszcze przed przerwą, lecz w drugiej połowie Juventus zdołał wyrównać, ustalając wynik spotkania na 1-1.

Relacja z meczu: Juventus - Salernitana

Wczorajsze starcie na Allianz Stadium pomiędzy Juventusem a Salernitaną zakończyło się remisem 1-1. Mecz, który odbył się w ramach 36. kolejki Serie A, dostarczył wielu emocji oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16:00, a na boisku obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom sportowy. Mimo nieco mniej widowiskowej pierwszej połowy, to goście zdołali zdobyć prowadzenie po bramce Juniora Sambii, asystującemu N. Pierozziemu, w 27. minucie meczu.

Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dopingowali swoje drużyny do końca. W drugiej połowie Juventus podjął desperackie próby odrobienia strat, co doprowadziło do wzmożonych emocji na trybunach i boisku.

Ostateczny rezultat ustalił Adrien Rabiot, który w doliczonym czasie gry, konkretnie w 90. minucie, strzelił bramkę na wagę remisu. Asystę przy tej bramce zanotował M. Locatelli, co wywołało ekstazę wśród kibiców Gospodarzy.

W trakcie meczu padło kilka żółtych kartek. Dla Juventusu kartonikami ukarani zostali Dušan Vlahović w 22. minucie oraz autor bramki Rabiot w 25. minucie. Z kolei w drużynie gości żółte kartki otrzymali Alessandro Zanoli (68'), Junior Sambia (85'), Vincenzo Fiorillo (87'), Triantafyllos Pasalidis (90') i Toma Bašić (90').

Nie odnotowano czerwonych kartek w tym spotkaniu, co świadczy o zaciętości, ale także fair play zawodników obu drużyn.

Po zakończonym meczu obie drużyny zaczęły myśleć o kolejnych wyzwaniach. Juventus zmierzy się kolejno z Atalantą, Bologną i Monzą, natomiast Salernitana będzie miała okazję zmierzyć się z Veroną oraz AC Milanem.