Salernitana - Lecce, wynik końcowy 0-1

Spotkanie Salernitana - Lecce na obiekcie Stadio Arechi dnia 2024-03-16 17:00 - wynik końcowy 0-1

W meczu 29. kolejki Serie A drużyna Salernitany podejmowała u siebie ekipę Lecce. Spotkanie rozegrane 16 marca 2024 roku na Stadio Arechi zakończyło się minimalnym zwycięstwem gości 1-0. Wynik na przerwę to 0-1, a emocje towarzyszyły kibicom przez całe 90 minut rywalizacji.

Cagliari vs Salernitana 4-2

Na obiekcie Unipol Domus odbyło się spotkanie między Cagliari oraz Salernitana zakończone wynikiem 4-2

W sobotnie popołudnie w ramach 28. kolejki Serie A doszło do starcia pomiędzy drużynami Cagliari i Salernitana na stadionie Unipol Domus. Mecz zakończył się zwycięstwem Cagliari 4-2, po tym jak drużyna prowadziła 2-0 na przerwę. Spotkanie miało miejsce 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00, co oznacza, że od tego czasu minęły 2 dni, 18 godzin i 13 minut.

Udinese - Salernitana, wynik końcowy 1-1

Spotkanie Udinese kontra Salernitana, wynik 1-1

W meczu 27. kolejki włoskiej Serie A Udinese podejmowało Salernitanę na własnym stadionie, Bluenergy Stadium. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a obie bramki padły jeszcze przed przerwą. Mecz odbył się dnia 2 marca 2024 roku o godzinie 14:00. To był starcie, które dostarczyło wielu emocji dla kibiców obu drużyn.

Salernitana - Monza, wynik 0-2

Salernitana vs Monza, wynik meczu - 0-2

W meczu 26. kolejki włoskiej Serie A drużyna Salernitana podejmowała Monzę na Stadio Arechi. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 0-2, pomimo bramkowego impasu na przerwę. Mecz odbył się dwa dni temu, 24 lutego o godzinie 17:00.

Inter vs Salernitana 4-0

Na obiekcie Stadio Giuseppe Meazza miało miejsce spotkanie Inter kontra Salernitana zakończone wynikiem 4-0

W meczu 25. kolejki włoskiej Serie A drużyna Interu podejmowała Salernitanę na Stadio Giuseppe Meazza. Spotkanie, które odbyło się 16 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, zakończyło się imponującym zwycięstwem gospodarzy 4-0. Inter kontrolowało grę od pierwszego gwizdka, prowadząc już 3-0 po pierwszej połowie.

Salernitana kontra Genoa, wynik 1-2

Spotkanie Salernitana kontra Genoa zakończone wynikiem 1-2 dnia 2024-01-21 17:00

W meczu Serie A pomiędzy Salernitaną a Genoą, który odbył się 21 stycznia o godzinie 17:00 na Stadio Arechi, to goście z Genuy wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-1. Mimo wyrównanego wyniku 1-1 na przerwę, to drużyna z Genui zdołała zdobyć decydującą bramkę, zapewniając sobie cenne trzy punkty w 21. kolejce ligowej rywalizacji.

Mecz pomiędzy Salernitana - Empoli, wynik końcowy 1-3

Salernitana - Empoli, wynik meczu 1-3

W meczu 24. kolejki Serie A Salernitana podejmowała u siebie drużynę Empoli. Spotkanie rozegrane na Stadio Arechi zakończyło się zwycięstwem gości 3:1. Już w pierwszej połowie Empoli objęło prowadzenie 1:0, utrzymując je do przerwy. Pomimo starań gospodarzy, goście potrafili skutecznie wykorzystać okazje i ostatecznie odnieśli zasłużone zwycięstwo. Mecz miał miejsce 9 lutego 2024 roku o godzinie 19:45, a relację prezentujemy dzisiaj, 12 lutego 2024 roku.

Mecz pomiędzy Torino kontra Salernitana, wynik 0-0

Na obiekcie Stadio Olimpico Grande Torino dnia 2024-02-04 11:30 miał miejsce mecz pomiędzy Torino i Salernitana - 0-0

W dniu 4 lutego 2024 roku na Stadio Olimpico Grande Torino odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Torino i Salernitana. Mecz zakończył się remisem 0-0, pozostawiając obie drużyny na bezbramkowym wyniku również na przerwę. Spotkanie odbyło się w ramach 23. kolejki Serie A o godzinie 11:30.

Mecz Salernitana vs AS Roma, wynik 1-2

Mecz pomiędzy Salernitana oraz AS Roma zakończony wynikiem 1-2 dnia 2024-01-29 19:45

W dniu 29 stycznia 2024 roku na Stadio Arechi odbył się mecz pomiędzy drużynami Salernitana i AS Roma w ramach 22. kolejki Serie A. Po wyrównanej pierwszej połowie, AS Roma zdołała wygrać z wynikiem 2-1, zdobywając 3 cenne punkty. Mecz ten miał miejsce około 10 dni temu.

Salernitana kontra Genoa 1-2

Mecz Salernitana kontra Genoa zakończony wynikiem 1-2

W dniu 21 stycznia 2024 roku na Stadio Arechi odbył się mecz pomiędzy drużynami Salernitana i Genoa. Spotkanie to było częścią 21. kolejki włoskiej Serie A. Po emocjonującym starciu, zwycięstwo odniosła drużyna Genoa, pokonując rywali z wynikiem 2-1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, jednak ostatecznie to goście zdołali zdobyć zwycięskiego gola, zapewniając sobie cenne trzy punkty.

Napoli - Salernitana, wynik końcowy 2-1

Mecz Napoli kontra Salernitana zakończony wynikiem 2-1 dnia 2024-01-13 14:00 na obiekcie Stadio Diego Armando Maradona

Dziś na Stadio Diego Armando Maradona odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Napoli i Salernitana. Po zaciętym starciu ostateczny wynik brzmiał 2-1 na korzyść gospodarzy, a wynik na przerwę był remisowy 1-1. To spotkanie było częścią 20. kolejki Serie A i dostarczyło wielu niezapomnianych emocji.