Salernitana kontra Bologna, wynik meczu 1-1

Salernitana kontra Bologna 1-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Salernitana a Bologna wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-02-26 14:05 na stadionie Stadio Arechi odbył się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Salernitana oraz Bologna.

Gole strzelali: M. Arnautović 43' 0-1 A. Hickey N. Zortea 72' 1-1 L. Mousset

Żółte kartki Salernitana: Luca Ranieri 7' Lassana Coulibaly 70'

Żółte kartki Bologna: Roberto Soriano 59' Marko Arnautović 79' Lorenzo De Silvestri 82'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Bologna:

Sędzią głównym tego spotkania był Giovanni Ayroldi, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Salernitana stawi czoła Inter, następne spotkania z drużynami Sassuolo oraz Juventus. Kolejno natomiast Bologna z Torino. Następne mecze zagra z drużynami Fiorentina oraz Atalanta.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów śledzi starcia w lidze Serie A. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Luca Ranieri Roberto Soriano nader często zagwarantowały wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi są bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż są to mecze nie warte uwagi. Trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem, widowiskowe bramki oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Z tego powodu warto przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Salernitana i Bologna oraz ich udział w lidze Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadio Arechi.