Na obiekcie Unipol Domus odbyło się spotkanie między Cagliari oraz Salernitana zakończone wynikiem 4-2

W sobotnie popołudnie w ramach 28. kolejki Serie A doszło do starcia pomiędzy drużynami Cagliari i Salernitana na stadionie Unipol Domus. Mecz zakończył się zwycięstwem Cagliari 4-2, po tym jak drużyna prowadziła 2-0 na przerwę. Spotkanie miało miejsce 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00, co oznacza, że od tego czasu minęły 2 dni, 18 godzin i 13 minut.

Relacja z przebiegu meczu Cagliari - Salernitana

W meczu 28. kolejki Serie A doszło do starcia pomiędzy drużynami Cagliari i Salernitana na stadionie Unipol Domus. Spotkanie odbyło się 9 marca 2024 roku o godzinie 14:00. Sędzią głównym był Francesco Fourneau z Italii.

Relacja z meczu:

1' - Rozpoczęcie meczu na stadionie Unipol Domus budzi ogromne emocje wśród kibiców obu drużyn. Cagliari rozpoczyna mecz z determinacją, chcąc zdobyć trzy punkty na własnym boisku.

12' - Gooooool! Cagliari obejmuje prowadzenie po strzale G. Lapaduli, asystujący G. Zappa! Gospodarze wychodzą na prowadzenie 1-0, co napawa fanów radością.

40' - Kolejna bramka dla Cagliari! G. Gaetano podnosi prowadzenie gospodarzy na 2-0 po asyście N. Nández. Salernitana ma teraz trudne zadanie, aby odrobić straty przed przerwą.

51' - E. Shomurodov zaskakuje bramkarza rywali i zdobywa trzeciego gola dla Cagliari! Zespół gospodarzy prezentuje się doskonale, prowadząc 3-0.

56' - Odpowiedź Salernitany! G. Kastanos zmniejsza straty dla gości, strzelając gola na 3-1 po asyście A. Zanoli. Czy to początek ich powrotu do gry?

58' - Goooool! Salernitana zdobywa kolejnego gola, tym razem strzela G. Maggiore, zbliżając się do remisu. Wynik to teraz 3-2 po bramce A. Candreva.

70' - Tommaso Augello z Cagliari otrzymuje żółtą kartkę za faul na boisku, pokazując swoją determinację w defensywie.

73' - Grīgorīs Kastanos z Salernitany także dostaje żółtą kartkę, co pokazuje napięcie na boisku w drugiej połowie meczu.

76' - Goooool! E. Shomurodov ponownie trafia do siatki, tym razem zdobywając czwartego gola dla Cagliari i przywracając przewagę na 4-2. To może być decydujący strzał w tym spotkaniu.

85' - Kolejna żółta kartka, tym razem dla Juniora Sambii z Salernitany. Emocje sięgają zenitu w końcówce meczu.

Po pełnym emocji starciu, Cagliari pokonuje Salernitanę 4-2 na własnym boisku. Obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, ale to gospodarze cieszą się z trzech punktów. Następne mecze obu zespołów zapowiadają się równie interesująco, a kibice nie mogą się doczekać kolejnych emocji na boisku.