Na obiekcie Stadio Giuseppe Meazza miało miejsce spotkanie Inter kontra Salernitana zakończone wynikiem 4-0

W meczu 25. kolejki włoskiej Serie A drużyna Interu podejmowała Salernitanę na Stadio Giuseppe Meazza. Spotkanie, które odbyło się 16 lutego 2024 roku o godzinie 20:00, zakończyło się imponującym zwycięstwem gospodarzy 4-0. Inter kontrolowało grę od pierwszego gwizdka, prowadząc już 3-0 po pierwszej połowie.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej pomiędzy Inter a Salernitana

Mecz odbył się 16 lutego 2024 roku o godzinie 20:00 na Stadio Giuseppe Meazza w ramach ligi Serie A, w 25. kolejce.

Inter zainaugurował spotkanie z determinacją, a atmosfera na trybunach była gorąca. Sędzia główny Marco Piccinini z Italii rozpoczął mecz, a piłkarze obu drużyn stanęli do boju.

Już w 17. minucie M. Thuram popisał się strzałem, otwierając wynik na korzyść gospodarzy. Asystę do tego trafienia zaliczył Carlos Augusto, który był bardzo aktywny na boisku.

Zaledwie dwa minuty później, w 19. minucie, L. Martínez podwyższył prowadzenie Interu po raz kolejny wykorzystując skutecznie sytuację stworzoną przez Carlosa Augusta.

Inter nie zwalniał tempa i w 40. minucie Dumfries dołożył trzeciego gola dla swojego zespołu, co sprawiło, że przed przerwą wynik brzmiał 3-0 dla gospodarzy.

Druga połowa nie przyniosła zmiany dynamiki gry, a Salernitana nie była w stanie zagrozić drużynie Interu. Ostateczny cios dla gości zadał Arnautović w doliczonym czasie gry, ustalając wynik meczu na 4-0 dla gospodarzy.

W drugiej połowie Loum Tchaouna z Salernitany został ukarany żółtą kartką w 71. minucie, jednak żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki podczas tego spotkania.

Po tym zwycięstwie Inter ma przed sobą trudne starcia z Atletico Madrid, Lecce i Atalantą, podczas gdy Salernitana zmierzy się z Monzą, Udinese i Cagliari w kolejnych meczach.