Na obiekcie Stadio Arechi miało miejsce spotkanie Salernitana - Inter zakończone wynikiem 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Salernitana i Inter wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-04-07 15:00 na stadionie Stadio Arechi odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Salernitana oraz Inter.

Gole strzelali: R. Gosens 6' 0-1 R. Lukaku A. Candreva 90' 1-1 B. Dia

Żółte kartki Salernitana: Lassana Coulibaly 38' Hans Nicolussi Caviglia 70'

Żółte kartki Inter: Stefan de Vrij 34' Roberto Gagliardini 89'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Inter:

Główny sędzia meczu to M. Fabbri. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Salernitana stawi czoła Torino, następne spotkania z drużynami Sassuolo oraz Napoli natomiast Inter z Benfica. Następne mecze zagra z drużynami Monza oraz Benfica.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które dotyczą ligi Serie A. Złożone z uzdolnionych zawodników piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak Lassana Coulibaly Stefan de Vrij niejednokrotnie zagwarantowały wyborowym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zdarzają się bezlitosne faule, wyśmienite asysty oraz gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy drużynami bywają nader bezkompromisowe, nie często zdarza się definitywnie, że mecze nas nudzą. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Salernitana i Inter oraz ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadio Arechi.