Mecz AS Roma kontra Salernitana, wynik końcowy 2-2

Dnia 2023-08-20 16:30 na obiekcie sportowym Stadio Olimpico odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 1 pomiędzy AS Roma a Salernitana.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy AS Roma i Salernitana wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: A. Belotti 17' 1-0 Diego Llorente A. Candreva 36' 1-1 L. Coulibaly A. Candreva 49' 1-2 D. Bradarić A. Belotti 82' 2-2 L. Paredes

Żółte kartki AS Roma:

Żółte kartki Salernitana: Norbert Gyömbér 41' Giulio Maggiore 66' Grīgorīs Kastanos 69' Federico Fazio 83'

Czerwone kartki AS Roma:

Czerwone kartki Salernitana:

Główny sędzia spotkania to Ermanno Feliciani, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu AS Roma stanie naprzeciw Verona, następne spotkania z drużynami AC Milan i Empoli. Kolejno natomiast Salernitana z Udinese. Następne mecze zagra z drużynami Lecce i Torino.

Coraz częściej liczni fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze Serie A. Ciekawe zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Norbert Gyömbér nierzadko zaserwowały wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, że są to spotkania drętwe. Zdarzają się spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Serie A. AS Roma i Salernitana jak ich udział w Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadio Olimpico.