Dnia 2022-01-09 19:45 na obiekcie Stadio Marc'Antonio Bentegodi odbyło się spotkanie między Verona oraz Salernitana zakończone wynikiem 1-2

Verona - Salernitana, wynik 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Verona a Salernitana wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-01-09 19:45 na obiekcie sportowym Stadio Marc'Antonio Bentegodi odbył się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Verona oraz Salernitana.

Gole strzelali: M. Đurić 29' 0-1 D. Lazović 63' 1-1 Miguel Veloso G. Kastanos 70' 1-2

Żółte kartki Verona: Koray Günter 90'

Żółte kartki Salernitana: Grigoris Kastanos 31' Norbert Gyömbér 35' Francesco Di Tacchio 89'

Czerwone kartki Verona: Ivan Ilić 88'

Czerwone kartki Salernitana:

Główny sędzia meczu - Federico Dionisi, Italy. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Verona stanie naprzeciw Sassuolo, następne spotkania z drużynami Bologna oraz Juventus. Kolejno natomiast Salernitana z Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Napoli oraz Spezia.

Wielu kibiców śledzi ekscytujące poczynania ligi Serie A. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników futbolowe drużyny oraz piłkarze tacy jak przykładowo Koray Günter Grigoris Kastanos raz za razem zapewniają pierwszorzędnym fanom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Niesamowite zmagania między drużynami są niezwykle zaciekłe, nie często bywa, że są to potyczki drętwe. Regularnie natrafiamy na bezwzględne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, niezwykłe gole i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi Serie A oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych zespołów jak Verona oraz Salernitana w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadio Marc'Antonio Bentegodi.