Na stadionie Stadio Arechi miał miejsce mecz Salernitana vs Napoli zakończony wynikiem 0-2

W sobotę, 4 listopada 2023 roku, odbył się emocjonujący mecz w ramach Serie A pomiędzy drużynami Salernitana a Napoli. Spotkanie odbyło się na Stadio Arechi, a sędzią głównym był Antonio Rapuano z Włoch . Napoli odniosło zwycięstwo, pokonując Salernitanę 2-0. Goście objęli prowadzenie już w pierwszej połowie, utrzymując je do ostatniego gwizdka . Mecz dostarczył wielu emocji dla kibiców obu drużyn, a jego wynik wpłynie na klasyfikację Serie A. Teraz obie ekipy będą musiały skupić się na kolejnych wyzwaniach w trakcie sezonu ligowego.

Relacja z meczu piłki nożnej: Salernitana - Napoli

Dziś na Stadio Arechi odbył się mecz pomiędzy drużynami Salernitana i Napoli w ramach 11 kolejki Serie A. Mecz rozpoczął się o godzinie 14:00.

Na boisku zobaczyliśmy dynamiczną grę obu drużyn, jednak to Napoli zdołało wywalczyć zwycięstwo, pokonując gospodarzy 2:0. Pierwszą bramkę dla Napoli strzelił G. Raspadori w 13. minucie, po asyście S. Lobotki. Wynik na przerwę to 0:1 dla drużyny gości. W drugiej połowie E. Elmas podwyższył prowadzenie Napoli, zdobywając bramkę w 82. minucie po asyście M. Olivera.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Pasquale Mazzocchi z drużyny gospodarzy dostał żółtą kartkę w 68. minucie, natomiast żółtą kartkę dla Napoli otrzymał Giovanni Di Lorenzo w 88. minucie.

Mecz sędziował Antonio Rapuano z Włoch. Następne mecze dla Salernitana to starcia z zespołami Sassuolo, Lazio oraz Fiorentina, natomiast Napoli zmierzy się z Union Berlin, Empoli oraz Atalantą.