Mecz Napoli kontra Salernitana zakończony wynikiem 2-1 dnia 2024-01-13 14:00 na obiekcie Stadio Diego Armando Maradona

Dziś na Stadio Diego Armando Maradona odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Napoli i Salernitana. Po zaciętym starciu ostateczny wynik brzmiał 2-1 na korzyść gospodarzy, a wynik na przerwę był remisowy 1-1. To spotkanie było częścią 20. kolejki Serie A i dostarczyło wielu niezapomnianych emocji.

Napoli z trudną wygraną na Stadio Diego Armando Maradona

Dzień 13 stycznia 2024 roku był chwilą wielkich emocji dla kibiców na Stadio Diego Armando Maradona, gdzie Napoli podejmowało drużynę Salernitana w ramach 20. kolejki Serie A. Mecz, który zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy, dostarczył ogromnych wrażeń i niezwykłych momentów.

Seria A: Napoli vs Salernitana - relacja z meczu

14:00 - Rozpoczyna się spotkanie na Stadio Diego Armando Maradona. Kibice obu drużyn rozgrzewają atmosferę, dopingując swoje ulubione zespoły.

29' - Goool! Na prowadzenie wychodzi drużyna gości! Domagoj Bradarić z Salernitany wprowadza swoją drużynę w stan euforii, asystując przy trafieniu A. Candreva.

34' - Jens Cajuste z Napoli otrzymuje żółtą kartkę za faul.

43' - Mateusz Łęgowski z Salernitany również zostaje ukarany żółtą kartką.

45' - Wyrównująca bramka! M. Politano z Napoli przerywa radość gości, doprowadzając do remisu tuż przed przerwą.

90' - Kontrowersyjna sytuacja! Khvicha Kvaratskhelia z Napoli oraz Domagoj Bradarić z Salernitany otrzymują żółte kartki. Jednak to nie koniec emocji - Amir Rrahmani z Napoli strzela bramkę na wagę zwycięstwa, a zaraz po golu dostaje żółtą kartkę.

90' - Po zakończeniu meczu, Domagoj Bradarić z Salernitany zostaje ukarany czerwoną kartką.

Pełne napięcia i niezwykle emocjonujące widowisko na Stadio Diego Armando Maradona kończy się wynikiem 2-1 na korzyść Napoli.

Napoli z pewnością cieszy się z trzech punktów na koncie, jednak nie mogą zapominać o zbliżających się trudnych starciach z Fiorentiną, Lazio i Veroną. Z kolei drużyna Salernitany będzie musiała podjąć walkę z Genoą, AS Romą i Torino, starając się odwrócić losy spotkań na swoją korzyść.