Na stadionie Stadio Marc'Antonio Bentegodi miało miejsce spotkanie pomiędzy Verona i Salernitana - 0-1

W dniu 30 grudnia 2023 roku na Stadio Marc'Antonio Bentegodi odbył się mecz pomiędzy drużynami Verona i Salernitany w ramach 18. kolejki Serie A. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Salernitany 1-0, pomimo że wynik na przerwę był remisowy 0-0.

Mecz pomiędzy drużynami Verona a Salernitana

W dniu 30 grudnia 2023 roku o godzinie 17:00 na Stadio Marc'Antonio Bentegodi odbył się mecz pomiędzy drużynami Verona a Salernitana w ramach 18. kolejki Serie A.

Relacja z meczu

Atmosfera na Stadio Marc'Antonio Bentegodi była niesamowita. Kibice obu drużyn stworzyli fantastyczną atmosferę, dopingując swoje zespoły przez całe spotkanie. Zarówno Verona jak i Salernitana zaprezentowały wysoki poziom gry, co sprawiło, że mecz był pełen emocji i zwrotów akcji.

Pierwsza połowa okazała się być bardzo wyrównana. Obie drużyny miały okazje do strzelenia bramki, jednak brak skuteczności w wykończeniu akcji sprawił, że wynik do przerwy pozostał bezbramkowy.

Po przerwie to goście objęli prowadzenie. W 48. minucie meczu L. Tchaouna zdobył bramkę dla Salernitany po asyście G. Kastanosa, dając swojej drużynie ważne prowadzenie.

Verona próbowała odrobić straty, jednak mimo starań nie udało im się zdobyć bramki, a mecz zakończył się wynikiem 0-1 na korzyść gości.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Cyril Ngonge i Josh Doig z Verony otrzymali żółte kartki, a także Mateusz Łęgowski i Antonio Candreva z Salernitany.

Warto zaznaczyć, że żadna z drużyn nie uzyskała czerwonej kartki.

Następny mecz dla Verony to starcie z Interem, a dla Salernitany kolejno dwukrotne starcie z Juventusem oraz Napoli.