Na obiekcie Stadio Arechi dnia 2022-04-24 10:30 miało miejsce spotkanie Salernitana kontra Fiorentina zakończone wynikiem 2-1

Pierwsza część spotkania między Salernitana i Fiorentina zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2022-04-24 10:30 na stadionie Stadio Arechi rozegrał się mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Salernitana oraz Fiorentina.

Gole strzelali: M. Đurić 9' 1-0 E. Bohinen R. Saponara 64' 1-1 F. Bonazzoli 79' 2-1

Żółte kartki Salernitana: Norbert Gyömbér 22'

Żółte kartki Fiorentina: Nikola Milenković 82'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Fiorentina:

Główny sędzia meczu - Davide Massa, Italy. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Salernitana zmierzy się już z Atalanta, następne spotkania z drużynami Venezia oraz Cagliari a Fiorentina z Udinese. Następne mecze zagra z drużynami AC Milan oraz AS Roma.

Liczni kibice z zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi Serie A. Liczące się futbolowe drużyny oraz piłkarze jak Norbert Gyömbér Nikola Milenković wielokrotnie zaserwowały wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania między drużynami futbolowymi są nieustępliwe, nie często bywa, że zmagania nie są warte uwagi. Często natrafiamy na efektowne bramki oraz asysty, ostre faule zakończone czerwoną kartką zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Serie A. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Salernitana i Fiorentina w lidze Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadio Arechi.