Mecz Salernitana kontra Genoa zakończony wynikiem 1-2

W dniu 21 stycznia 2024 roku na Stadio Arechi odbył się mecz pomiędzy drużynami Salernitana i Genoa. Spotkanie to było częścią 21. kolejki włoskiej Serie A. Po emocjonującym starciu, zwycięstwo odniosła drużyna Genoa, pokonując rywali z wynikiem 2-1. Wynik na przerwę wskazywał remis 1-1, jednak ostatecznie to goście zdołali zdobyć zwycięskiego gola, zapewniając sobie cenne trzy punkty.

Mecz pomiędzy Salernitaną a Genoa zakończony wynikiem 1-2

W niedzielnym starciu Serie A Salernitana podejmowała Genoę na Stadio Arechi. Mecz, który od samego początku zapowiadał się emocjonująco, nie zawiódł kibiców, oferując wiele akcji i bramek.

W 2. minucie A. Martegani dał gospodarzom prowadzenie, wykorzystując asystę D. Bradarića. Jednak Genoa odpowiedziała szybko, kiedy M. Retegui w 13. minucie doprowadził do wyrównania, wykorzystując podanie M. Badelja.

Drugą połowę rozpoczęliśmy przy stanie 1-1, a to Genoa zdołała wyjść na prowadzenie. A. Guðmundsson ustalił wynik meczu, zdobywając bramkę w 58. minucie.

Mecz nie obył się bez kartek. Żółtymi kartkami ukarani zostali zawodnicy obu drużyn, a żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki. Ostatecznie, po pełnym emocji starciu, drużyna gości cieszyła się z trzech punktów zdobytych na wyjeździe.

Następnie Salernitana zmierzy się z AS Roma, Torino oraz Empoli, natomiast Genoa czekają pojedynki z Lecce, Empoli oraz Atalantą.