Na stadionie Stadio Arechi dnia 2021-10-02 13:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Salernitana oraz Genoa zakończone wynikiem 1-0

Salernitana vs Genoa 1-0. W dniu 2021-10-02 13:00 na stadionie Stadio Arechi odbył się interesujący mecz ligi Serie A kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Salernitana oraz Genoa.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Salernitana a Genoa zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Djuric 66' 1-0 G. Kastanos

Żółte kartki Salernitana: N. Gyomber 89' F. Ribery 90'

Żółte kartki Genoa: N. Maksimovic 75' A. Cambiaso 84'

Czerwone kartki Salernitana:

Czerwone kartki Genoa:

Główny arbiter meczu to M. Mariani. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Salernitana stanie naprzeciw Spezia, następne spotkania z drużynami Empoli oraz Venezia. Kolejno natomiast Genoa zmierzy się z Sassuolo. Następne mecze zagra z drużynami Torino oraz Spezia.

W dzisiejszych czasach wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania, które dotyczą ligi Serie A. Interesujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak N. Gyomber N. Maksimovic wielokrotnie serwują swoim sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż są to zmagania statyczne. Trafiamy na zapadające w pamięć bramki i asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone czerwoną kartką gwarantujące smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać widowiska sportowe ligi Serie A. Salernitana oraz Genoa i ich udział w Serie A gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadio Arechi.