Spotkanie Venezia vs Salernitana zakończone wynikiem 1-2

 

Pierwsza połowa meczu między Venezia a Salernitana zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2021-10-26 16:30 na obiekcie sportowym Stadio Pierluigi Penzo odbył się mecz ligi Serie A kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Venezia i Salernitana.

Gole strzelali: M. Aramu 14' 1-0 C. Molinaro F. Bonazzoli 61' 1-1 F. Ribéry A. Schiavone 90' 1-2 S. Nwankwo

Żółte kartki Venezia: Gianluca Busio 10' Pasquale Mazzocchi 59' Ethan Ampadu 60'

Żółte kartki Salernitana: Federico Bonazzoli 45' Francesco Di Tacchio 81' Nadir Zortea 90'

Czerwone kartki Venezia: Ethan Ampadu 67'

Czerwone kartki Salernitana:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Di Bello, Italy. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Venezia zmierzy się już z AS Roma, następne spotkania z drużynami Bologna i Inter natomiast Salernitana zmierzy się z Lazio. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i Cagliari.

Liczni kibice śledzą potyczki w lidze Serie A. Ciekawe piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak Gianluca Busio Federico Bonazzoli raz za razem zapewniły fantastycznym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Stale natrafiamy na ostre faule, idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami z ligi bywają bardzo zażarte, rzadko zdarza się definitywnie, iż są to potyczki drętwe. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Serie A. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Venezia i Salernitana z ligi Serie A zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadio Pierluigi Penzo.